סיפורי מטופלים

ממליצה מאוד בחום
"לאחר שביקרתי בהמון מרפאות בכדי לקבל מענה טיפול שיניים לא הרגיש לי להתחיל טיפול . ממודעה בעיתון הגעתי למרפאת לב השן ברחוב דרך בן יהודה 147 בנשר, הוונתי והרגשתי שיש מענה לצורך הטיפול שנדרש לשיקום פה שלי. מנהל המרפאה בשם מוטי קיבל אותי בברכה , יחס אדיב,והקפדה והסבר רלוונטי נגיש ומהיר, מוטי רואה לטובת עיניו את המטופלים ורווחתם בראש מעניו ,ישנה אווירה נעימה,חמה ותומכת, בטוחה, ושלווה .חשוב לי להעביר מסר זה הלאה ולשתף לכל מי שמחפש מרפאת שיניים טובה ולברך ולהודות . אורלי סרטי."
מרפאה מאוד מקצועית!

"אני רוצה לציין מקצועיות של רופאת שיניים ד״ר דורינה וסייעת המקצועית של בת שבע. מזה כחצי שנה התחלתי לעשות טיפול שיניים לאחר שהזנחתי את עצמי קשות. היו לי פחדים וחרדות רק מהמחשבה של רופא שיניים. עברתי דרך ותהליך עימם ואני אמשיך לעבוד מול המרפאה כל עוד אזדקק ואמליץ לכל חברי וידיי וממליץ לכם אם אתם מחפשים מקצועיות,סובלנות שירות מעולה והכי חשוב יחס וגישה זה המקום שאתם חייבים להגיע אליו כדאי לטפל בעצמכם! נ.ב. כמובן מוטי המדהים שדואג לכם לזמני הגעה הנוחים וגמישים עבורכם ולא שוכח אף פעל לעדכן על התור ומחפש חלונות הזדמנויות בשבילכם. תודה רבה לצוות היקר . אני אוהב אותכם ואמשיך לעבוד מולכם! אולג"

מקצועיות אמינות ואדיבות! כול מילה נוספת מיותרת.

"לא להאמין איך שנה שלימה+ של טיפולים יכולה לעבור בכזאת קלות כל כך הרבה סבלנות עידוד הדרכה ותמיכה עד להגעה ליעד שיקום פה מושלם! כול הצוות סייעות,שינניות, כמובן רופאת השיניים ד"ר דורינה!!! מוטי מנהל המרפאה, התודה לכם ממש נראת בכול חיוך שעל פניי ."

מקצועיות, אמינות, שרות

"טופלתי במרפאת לב השן נשר בעקבות המלצה של חברים ,אפשר לאמר שאפילו נהנתי מטיפול שיניים מקצועי שרות יעיל ואכותי ולבסוף תוצאות מדהימות של שיקום על גבי שתלים עליי לציין את ד״ר דורינה בן שלום ,ואל תשכחו לאמר שירדן שלח אתכם.ירדן"

"שרות מדהים אכפתיות תוצאות מדהימות צוות מקצועי ואמין

עמידה בלוח זמניים מדויק אכפתיות ואמינות צוות מקצועי ואמין. רפאל"

"השתנו לי החיים, התביישתי לחייך ולא יכלתי ללעוס אפילו דברים פשוטים. ממש חזרתי להיות כמו תינוק ועברתי השתלות שיניים בלב השן שהחזירו לי את החיוך ותפקוד מלא כבר ביום הראשון של הטיפול. חשוב לי לציין שהצוות מאוד אמין, מקצועי, מסור ואדיב. ממליץ בחום רב ואמשיך להיות מטופל שלכם. בנצי".