סוגי טיפולים

מרפאת לב השן – מרכז רפואי מציעה מגוון רחב של טיפולים איכותיים לכל המשפחה. כל הטיפולים ניתנים על-ידי צוות מקצועי ומסור. מטופלי לב השן נהנים מיחס אישי וקשוב ומטיפולים מקצועיים המתבצעים בעזרת ציוד חדיש ומתקדם. המרפאה שוכנת בנשר ופועלת בהסדר עם חברות הביטוח השונות.

השתלות שיניים | טיפולים אסתטיים | כירורגית פה ולסת | טיפולים משמרים | שיקום הפה | הלבנת שיניים

הטיפולים שלנו

closeup of the face of a woman eating a green apple, isolated against white background

טיפולי השתלות שיניים

במקום לסבול חודשים ארוכים מביצוע השתלות שיניים כואבות בשיטה השמרנית, החזירו לעצמכם את החיוך וחזרו לנגוס כמו כולם, בשיטה המתקדמת בישראל. הטכנולוגיה החדישה והמדויקת מקצרת תהליכים ומקטינה את הסבל ואי הנוחות, ללא כאבים והמתנה, לאחר בניית תכנית שיקום בהתאמה אישית.

טיפולי שיניים אסתטיים

טיפולי שיניים אסתטיים

מגוון רחב של פתרונות להשגת חיוך  אסתטי: החל מציפוי חרסינה שהינם פתרון אסתטי המודבק על גבי השיניים או על כתרים קיימים, ויוצרים משטח חזית חדש ועד לשיקום הפה. מומלץ לבצע ציפוי חרסינה לבנייה מחדש של שיניים, שינוי צבע, סגירת רווחים, שיניים שבורות, עקומות והלבנה.

Image of male doctor or dentist holding and looking at dental x-ray.

כירורגיה פה ולסת

לב השן מציעה טיפולי שיניים וכירורגיית פה ולסת מתקדמים ומספקת מענה מקצועי ואיכותי למגוון טיפולים כירורגיים מורכבים בשיטות וטכנולוגיות החדישות ביותר ע"י מיטב המומחים.

patient with open mouth receiving dental filling drying procedure

טיפולי שיניים מניעתיים ומשמרים

טיפולי שיניים משמרים נועדו לשמור על השיניים במצב דנטלי תקין בכל הקשור לבריאות הפה, השיניים והחניכיים. לכן מומלץ לבצע ביקורת תקופתית אצל השיננית, ניקוי שיניים והסרת אבנית, שחזורים (סתימות), טיפולי שורש ועד לטיפולי חניכיים שיחסכו טיפולים מורכבים ויקרים בשלב מאוחר יותר. 

 

שיקום-הפה

שיקום הפה

טיפולי שיניים המיועדים לשיקום הפה במצבים של שיניים הרוסות או חסרות. זהו תחום רחב העוסק באבחון והצעת פתרונות כוללים לשיקום מערכת הלעיסה ותפקודו התקין החל משחזורים באמצעות כתרים, גשרים, תותבות ועד לשתלים, תוך השלמת השיניים החסרות ובהחזרת נוחות התפקוד, בריאות השיניים וכמובן עם מראה אסתטי. 

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא טיפול אסתטי להבהרת צבע הבסיס של השן ומתבצעת במרפאת לב השן בשיטות המתקדמות ביותר וע"י מיטב החומרים, כך שתראו תוצאות מידיות בשיטות הבטוחות ביותר.